1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Drobnokomórkowy Rak Płuca
Ola Olka

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 20278

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-06-06, 12:24   Temat: Drobnokomórkowy Rak Płuca
Bardzo mi przykro. Przyjmij wyrazy współczucia ::rose::
  Temat: Drobnokomórkowy Rak Płuca
Ola Olka

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 20278

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-05-16, 10:20   Temat: Drobnokomórkowy Rak Płuca
damianw napisał/a:
Jest to przykre ale chciałbym ,żeby tata miał już ulge nie męczył się .
Wierzę. To teraz też najważniejsze. Dlatego nie zmuszaj do niczego. Widocznie organizm już niewiele potrzebuje. Dlatego też lekarka z HD nic nie przepisała.
Trzymaj się....
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Drobnokomórkowy Rak Płuca
Ola Olka

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 20278

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-05-10, 09:04   Temat: Drobnokomórkowy Rak Płuca
damianw zalecana radioterapia ma charakter paliatywny i jak pokazuje miedzy innymi przykład magda85 stosowana przy przerzutach do kości w celu zminimalizowania bólu. Nie prowadzi do wyleczenia tylko ma na celu poprawić komfort życia chorego.
W przypadku gdy chory jest słaby, nawet dojazdy na terapię są trudne, a dodatkowo trzeba się liczyć z działaniami ubocznymi naświetlań, warto się zastanowić czy naprawdę ma to sens i czy faktycznie uzyska się ten komfort.
Pisałeś że jesteście pod opieką HD - porozmawiaj z lekarzem który się tatą opiekuje jak on to ze swojego punktu widzenia widzi.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Drobnokomórkowy Rak Płuca
Ola Olka

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 20278

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-05-06, 19:42   Temat: Drobnokomórkowy Rak Płuca
damianw, witaj na forum. Myślę że sam zdajesz sobie sprawę z stanu w jakim tato się znajduje. Bardzo zaawansowana chorobą nowotworowa obecnie już z przerzutami do kości i wątroby. Dobrze ze jesteście pod opieką hospicjum domowego bo stan taty może się jeszcze pogorszyć z dnia na dzień. Wykorzystujcie każdą wspólną chwilę z tatą.
Przykro mi ale nic pozytywniejszego nie mogę Ci napisać. Czy masz jeszcze pytania?
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group